תכנון וביצוע מתקני חשמל

מחלקת תכנון וביצוע מתקני חשמל בחברה אנרסן בקרת תהליכים עוסקת בביצוע תכנון מתקני חשמל ע"פ דרישת הלקוח ו/או סיור מקדים באתרי הלקוח לצורך רישו ויעוד דרישות הלקוח ואילוצי האתר במקביל למימוש תכנון דרישות מתכננים במסגרת מכזים בהם משתתפת החברה . התכנון כולל שימוש ברכיבי חשמל של כל החברות המובילות ע" דישת הלקוח או ע"פ המלצת המחלקה לשמירה על אחידות או על טיב המוצר הסופי.

כידוע, לחברת אנרסן נסיון רב ורחב מאוד במערכות בקרה ואוטומציה וכתוצאה מכך תכנון מתקני החשמל של החברה כולל תיאור מדוייק של רכיבי הבקרה בפרויקט כולל שרטוט ברמה מאוד גבוהה של כל סכמות התקשורת בין האביזרים ו/או הבקרים השונים בפרויקט. בשונה מחברות אחרות אשר מתכננות את מערכת הכח בקלות יחסית אך בהגיעם לכל מערך הבקרה נתקלות בקשיים וחוסר ידע, אנו בחברת אנרסן מספקים ללקוח את כל קשת התכנון ברמה מאוד גבוהה ומובילה בתחום.

חברת אנרסן פעילה מאוד בתחומים מגוונים בתעשיה ומובילת דרך בתחום התשתיות הזורמות הן בצד החשמל והן בצד הבקרה. כחברת תכנון ואינטגרציה בתחום התשתיות חושפת החברה את לקוחותיה לקו המוצרים הראשון והמוביל במערכות הנעה וויסות מהירות אשר נשעה בהם שימוש לרב בתחום זה . פתרונות של וויסות בתקשורת מול ווסתי המהירות או בחיווט פיזי הינם רק חלק מהאמצעים העומדים בפני המחלקה ומבני החשמל והבקרה מתוכננים תוך שילוב מהנדסי הבקרה בחברה ועדכון הפתרונות ע"פ הצורך הקיים והמוצרים המובילים בתחום.

מחלקת ביצוע

לחברת אנרסן מחלקת ביצוע התקנות חשמל ומתן שרותים בתחום החשמל ובקרה . מחלקת ההתקנות כוללת אנשי חשמל בעלי רשיונות מסוגים שונים לביצוע עבודות ההתקנה, התשתית והחיבור באתרים. חלק מפעילויות המחלקה הינם: ביסוס ארונת החשמל באתר , ביצוע פריסות כבלים וביצוע תשתית ואינסטלציית חשמל באתריים השונים , ביצוע חיבור מנועים, הגנות שטח, חיווט ארונות החשמל באתר, ביצוע תאומים מול חברת החשמל ועוד. מחלקת הביצוע מספקת מוצר משלים ליכולות חברת אנרסן בביצוע תכנון החשמל וביצוע מערכות הבקרה והתקשורת מזה שנים. מחקלת הביצוע מתפתחת וגדלה בכלים העומדים לרשותה ובכח האדם ומספקת ללקוחות חברת אנרסן שרות מהיר, יעיל ומקצועי.

 

רב שריפות במתקני חשמל נגרמות משתי סיבות עיקריות. האחת, אי תחזוקה מספקת של מתקני החשמל והידרדרות למתב של חיווט לקוי או רופף הגורם לקצרים והתחממות בארון החשמל ושניה, העמסת לוח החשמל בצרכנים נוספים ללא התחשבות לתכנון המקורי ובכך נוצרת העמסת זרמים על ההגנות בארון החשמל . שתי הסיבות שתוארו גורמות להתחממות ציוד החשמל בארון ו/או להתחממות יתר של חוטי החשמל בארון החשמל ומשם גרימת הדליקה בארון החשמל הינה רק עניין של זמן. חברת אנרסן מבצעת שירות שוטף ( רבעוני / שנתי ) לבדיקת תקינות ארונות החשמל, ביצוע שרות ליזוק ברגים בארונות החשמל וצילום תרמוגרפי של ארונות החשמל. הצילום התרמוגרפי שמתצעת החברה הינו מוצר משלים לתחזוקה השנתית לגילוי מוקדי חום בתוך ארון החשמל אשר בעין בלתי מזויינת לא ניתן לחזותו. פועל יוצתא של צילום זו הוא ביצוע טיפול לארון החשמל או לרכיב שצולם לניטרול מוקם החום ובכך מאיכים את חיי המוצר ושומרים על חיי האדם במקום. כמו כן בדיקת הארקות בכל תקופה ע"פ התקן הנדרש מבוצעת אף היא.