תכנון מערכות חשמל

חברת אנרסן בקרת תהליכים עוסקת בתכנון מערכות חשמל ע"פ דרישת הלקוח ו/או סיור מקדים באתרי הלקוח לצורך רישום ותיעוד דרישות הלקוח ואילוצי האתר במקביל למימוש תכנון דרישות מתכננים במסגרת מכרזים בהם משתתפת החברה. התכנון כולל שימוש ברכיבי חשמל של כל החברות המובילות ע"פ דרישת הלקוח או ע"פ המלצת המחלקה לשמירה על אחידות או על טיב המוצר הסופי.

כידוע, לחברת אנרסן ניסיון רב ורחב מאוד במערכות בקרה ואוטומציה וכתוצאה מכך תכנון מתקני החשמל של החברה כולל תיאור מדויק של רכיבי הבקרה בפרויקט כולל שרטוט ברמה מאוד גבוהה של כל סכמות התקשורת בין האביזרים ו/או הבקרים השונים בפרויקט. בשונה מחברות אחרות אשר מתכננות את מערכת הכוח בקלות יחסית אך בהגיעם לכל מערך הבקרה נתקלות בקשיים וחוסר ידע, אנו בחברת אנרסן מספקים ללקוח את כל קשת התכנון ברמה מאוד גבוהה ומובילה בתחום.

חברת אנרסן פעילה מאוד בתחומים מגוונים בתעשייה ומובילת דרך בתחום התשתיות הזורמות הן בצד החשמל והן בצד הבקרה. כחברת תכנון ואינטגרציה בתחום התשתיות חושפת החברה את לקוחותיה לקו המוצרים הראשון והמוביל במערכות הנעה וויסות מהירות אשר נעשה בהם שימוש רב בתחום זה. פתרונות של וויסות בתקשורת מול ווסתי המהירות או בחיווט פיזי הינם רק חלק מהאמצעים העומדים בפני המחלקה ומבני החשמל והבקרה מתוכננים תוך שילוב מהנדסי הבקרה בחברה ועדכון הפתרונות ע"פ הצורך הקיים והמוצרים המובילים בתחום

וקטוריות-מצגת-אנרסן-הרכבת-הקלה-06

מחלקת ביצוע

לחברת אנרסן מחלקת ביצוע של התקנת מערכות חשמל ומתן שירותים בתחום החשמל ובקרה. מחלקת ההתקנות כוללת אנשי חשמל בעלי רישיונות מסוגים שונים לביצוע עבודות ההתקנה, התשתית והחיבור באתרים. חלק מפעילויות המחלקה הינם: ביסוס ארונות החשמל באתר, ביצוע פריסות כבלים וביצוע תשתית ואינסטלציית חשמל באתרים השונים, ביצוע חיבור מנועים, הגנות שטח, חיווט ארונות החשמל באתר, ביצוע תיאומים מול חברת החשמל ועוד. מחלקת הביצוע מספקת מוצר משלים ליכולות חברת אנרסן בביצוע תכנון החשמל וביצוע מערכות הבקרה והתקשורת מזה שנים. מחלקת הביצוע מתפתחת וגדלה בכלים העומדים לרשותה ובכוח האדם ומספקת ללקוחותיה שרות מהיר, יעיל ומקצועי.

תחזוקה

שריפות במתקני חשמל נגרמות משתי סיבות עיקריות. האחת, אי תחזוקה מספקת של מתקני החשמל והידרדרות למצב של חיווט לקוי או רופף הגורם לקצרים והתחממות בארון החשמל ושניה, העמסת לוח החשמל בצרכנים נוספים ללא התחשבות לתכנון המקורי ובכך נוצרת העמסת זרמים על ההגנות בארון החשמל. שתי הסיבות שתוארו גורמות להתחממות ציוד החשמל בארון ו/או להתחממות יתר של חוטי החשמל בארון החשמל ומשם דלקה בארון החשמל הינה רק עניין של זמן. חברת אנרסן מבצעת שירות שוטף (רבעוני/שנתי) לבדיקת תקינות ארונות החשמל, חיזוק ברגים בארונות החשמל וצילום תרמוגרפי של ארונות החשמל. הצילום התרמוגרפי שמבצעת החברה הינו מוצר משלים לתחזוקה השנתית לגילוי מוקדי חום בתוך ארון החשמל אשר בעין בלתי מזויינת לא ניתן לחזותו. פועל יוצא של הצילום הוא ביצוע טיפול לארון החשמל או לרכיב שצולם לניטרול מוקד החום ובכך ניתן להאריך את חיי המוצר ושמירה על חיי אדם. כמו כן בדיקת הארקות בכל תקופה  מבוצעת ע"פ התקן הנדרש.